Chlordehydromethyltestosterone

Opis i sposób działania

Chlordehydromethyltestosterone jest słynną substancją z lat 60’tych i 70’tych szczególnie w byłej NRD. Wtedy to substancja ta była masowo stosowana u tamtejszych sportowców.

Liczne wygrane oraz rekordy szczególnie w konkurencjach kobiet wzbudzały zachwyt i aprobatę, aż do czasu wykrycia przyczyn tak rewelacyjnych wyników. Po wykryciu i napiętnowaniu sportowców, którym podawano Chlordehydromethyltestosteron substancja ta sukcesywnie zaczęła odchodzić w zapomnienie. Jednak od kilku lat substancja ta powraca do oferty podziemnych firm produkujących sterydy.

Chlordehydromethyltestosteron ma działanie anaboliczne i umiarkowanie androgenne co w działaniu można przełożyć na efekt pomiędzy Metanabolem a Stanozololem. Właśnie umiarkowana androgenność tej substancji sprawiła, że była tak często przyjmowana przez kobiety.

Szybki przyrost mięśni, poprawa wydolności oraz wzrost siły to główne zalety tej substancji. Substancja ta powoduje również mniejsze skutki uboczne niż np Metanabol – szczególne jeśli chodzi o układ pokarmowy. Ciekawostką jest również fakt, iż substancja ta już po około 7-10 dniach zaprzestania jej przyjmowania jest usuwana z organizmu.

Dawkowanie

Średnia dawka to zazwyczaj 20-40mg dziennie. Bardziej zaawansowani zawodnicy przyjmują nawet 50-60mg dziennie bez obawy o skutki uboczne. Okres przyjmowania środka można wydłużyć do 6-8tygodni.

Odstawianie

Praktykuje się dostawienie Clomifenu.

Dostępność

Średnia.

Zdjęcia

turanex.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

2 thoughts on “Chlordehydromethyltestosterone

  1. Ciekawe gdzie takie coś można nieoficjalnie kupić. Jestem bardzo ciekawy . Z tego co się dowiedziałem u mnie można to sprowadzić za granicy ale to cholerne drogie. Jak by kto miał takie coś załatwić to bym był wdzięczny. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *