III EDYCJA KONFERENCJI FITNESS PEI ZAKOŃCZONA WIELKIM SUKCESEM!

18 marca na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się największa konferencja fitness w Europie – Konferencja Fitness PEI.

Wydarzenie składało się z wykładów podzielonych na bloki: żywienie, suplementacja, trening, motywacja i doping w sporcie oraz dodatkowy panel dla trenerów personalnych – Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych.

Wśród Prelegentów pojawiły się najbardziej wykwalifikowane i cenione postacie z branży – wśród nich m.in. Tadeusz Sowiński – dietetyk współpracujący ze sportowcami klasy mistrzowskiej, Michał Dachowski – ekspert z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, Paweł Głuchowski – Mistrz Europy, Mr. Universe 2014, 3-krotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, Marek Fischer – dietetyk kliniczny i sportowy, Michał Karmowski wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, srebrny Medalista Mistrzostw Europy, a także Finalista Mistrzostw Świata oraz wielu innych.

Na Konferencji PEI pojawiła się również światowej sławy Gwiazda – Lazar Angelov – fitness model, motywator milionów ludzi, człowiek, którego brzuch został okrzyknięty najlepszym, najbardziej umięśnionym na Świecie.

Jego determinacja i metamorfoza po przebytej operacji imponuje już ponad 13 mln fanów na Facebook’u i jest zdecydowanie numerem 1 wśród fitness idoli.

Ponad 1 200 Uczestników mogło również zapoznać się ze strefą wystawienniczą, na której swoją ofertę zaprezentowało ponad 30 wystawców.

Podczas Konferencji PEI odbyły się dodatkowe certyfikowane kursy z zakresu mobility oraz rolowania.

Każdy z Uczestników otrzymał także certyfikat uczestnictwa w Konferencji. Tym razem były to certyfikaty z podpisem samego Lazara Angelov!

Kolejna, IV. już edycja Konferencji Fitness PEI odbędzie się 17 marca 2018 również na PGE Narodowym. PEI, to jedyne w Polsce wydarzenie, które łączy ze sobą wykłady prowadzone przez Specjalistów z Gwiazdami światowego formatu, strefą wystawienniczą. Zdecydowanie przystanek obowiązkowy dla każdego fana branży fitness.

Zapraszamy do śledzenia fanpage PEI-Konferencja Fitness oraz strony internetowej www.konferencjapei.pl

 

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *