IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie!

Czym jest PEI?

PEI to największa konferencja fitness w Europie i szansa na prezentację własnej marki poprzez kontakt bezpośredni z osobami aktywnymi fizycznymi, fanami fitnessu, trenerami personalnymi oraz osobami ściśle związanymi ze sportem. Konferencja PEI doceniana jest już nie tylko przez wystawców i Odwiedzających, ale i przez światowej sławy Gwiazdy fitness.

Co nowego na IV edycji wydarzenia?

Do tej pory wśród Gwiazd pojawili się: Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Erko Jun, Lazar Angelov! W najbliższej edycji nadeszła kolej na Ulissesa! Jednego z najbardziej wziętych i cenionych trenerów kulturystyki na Świecie, wielokrotnie utytułowanego na arenie międzynarodowej, trenera personalnego gwiazd i fitness model!

Już po raz czwarty na PGE Narodowym spotka się ponad 1200 fanów branży, po to, aby zyskać kolejną dawkę wiedzy i motywacji. Konferencja PEI to przede wszystkim połączenie wartościowych, merytorycznych wykładów z możliwością spotkania idoli branży z szansą poznania nowości sportowych w części wystawienniczej.

Wśród Prelegentów 100% specjalistów! Wystąpią m.in.: Iwona Wierzbicka – Dietetyk kliniczny i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautorka bestsellerowej książki „Polski Przewodnik Paleo”; Katarzyna Figuła – mentorka trenerów personalnych w Polsce; Franciszek Georgiew – założyciel agencji marketingowej Social Tigers i znawca social media, Barbell Brothers – cenieni na rynku trenerzy i motywatorzy; Tadeusz Sowiński – jeden z najbardziej cenionych dietetyków w Polsce; Mistrz Świata w kulturystyce – Radek Słodkiewicz i wielu innych. Łącznie 18 najbardziej uznanych Wykładowców z branży!

Oprócz wykładów, Uczestnicy mogą brać udział w dodatkowych, certyfikowanych kursach i szkoleniach. Podczas PEI IV odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Zjazdu Trenerów Personalnych – specjalny panel przeznaczony dla trenerów personalnych, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji, ale także ułatwienie pozyskiwania lub utrzymywania klientów.

Wśród wydarzeń towarzyszących m.in. Strefa badań wydolnościowych, targi wystawiennicze oraz Strefa konsultacji z Wykładowcami.

Szczegóły wydarzenia dostępne na: www.konferencjapei.pl

Bilety: http://konferencjapei.pl/dla-uczestnikow-dzien-1

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *