kreatyna promocja
Kulturystyka
SFD

Mr. Olympia 2016 – lista zawodników

Kategoria: Ogólne, Zapowiedzi

Oceń artykuł:
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Do zawodów Mr. Olympia 2016 zostały 3 tygodnie. Poniżej aktualna lista zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych poprzez zajęte miejsca z zeszłorocznej Olympii i wygrywających zawody oraz lista zbierających punkty (wchodzi 5 osób z największą liczbą punktów z każdej kategorii). Przygotowania osób ze wszystkich kategorii rozgrywanych w Las Vegas można śledzić w temacie na forum: http://www.sfd.pl/MR%2E_OLYMPIA_2016-t1120950.html

86e228784710488c8f5bde698b9c9e9d

kulturystyka open

zakwalifikowani:
Phil Heath (USA)
Dexter Jackson (USA)
Shawn Rhoden (USA)
Dennis Wolf (Germany)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)
William Bonac (Netherlands)
Lukas Osladil (Czech Republic)
Josh Lenartowicz (Australia)
Cedric McMillan (USA)
Kai Greene (USA) * nie bierze udziału w zawodach
Roelly Winklaar (Curacao)
Steve Kuclo (USA)
Nathan DeAsha (UK)
Dallas McCarver (USA)
Ben Pakulski (Canada)
Victor Martinez (Dominican Republic)
Akim Williams (USA)
Kevin Levrone (USA) * specjalne zaproszenie
Justin Compton (USA)

klasyfikacja punktowa:
Ronny Rockel (Germany), 16 * startuje w 212 (do 96 kg)
Michael Lockett (USA), 12
Maxx Charles (USA), 11 * nie bierze udziału w zawodach
Brandon Curry (USA), 11
Fred Smalls (USA), 10
Branch Warren (USA), 8 * nie bierze udziału w zawodach
Lionel Beyeke (France), 8
Alex Rivero (Puerto Rico), 6
Kevin Jordan (USA), 6
Rafael Jaramillo (USA), 5
Juan Morel (USA), 5 * nie bierze udziału w zawodach
Jose Raymond (USA), 4 * startuje w 212 (do 96 kg)
Kenneth Jackson (USA), 4
Vitaly Fateev (Russia), 4
Johnnie Jackson (USA), 4
Robert Piotrkowicz (Poland), 3
Michael Kefalianos (Greece), 3
Essa Obaid (UAE), 3
Fouad Abiad (Canada), 3
Abdulhadi Al-Khayat (Kuwait), 3
Clarence DeVis (Belgium), 3
Moe Bannout (Lebanon), 2
Manuel Lomeli (Mexico), 2
Toney Freeman (USA), 2
Evan Centopani (USA), 2
Roman Fritz (Germany), 2
Jonathan De La Rosa (USA), 2
Renaldo Gairy (Canada), 2
Emiliano Dell’uomo (Italy), 1
Brandon Ray (USA), 1
Aliaksei Shabunia (Belarus), 1
Paulo Almeida (Canada), 1
Sasan Heirati (UK), 1
Josh Wade (USA), 1

kulturystyka 212 (do 96 kg)

zakwalifikowani:
James Lewis (UK)
Jose Raymond (USA)
Hidetada Yamagishi (Japan)
David Henry (USA)
Eduardo Correa (Brasil)
Charles Dixon (USA)
Guy Cisternino (USA)
Sami Al Haddad (Bahrain)
Alex Cambronero (USA)
Mark Dugdale (USA)
Vojtech Koritensky (Czech Republic)
Dobromir Delev (Bulgaria)
Ahmad Askhanani (Kuwait)
Babak Akbarnia (Iran) * zwycięzca overall na zawodach Olympia Amateur World 2016
Ronny Rockel (Germany)
Shaun Clarida (USA)
Andrej Mozolani (Slovakia)
Marco Rivero (USA)
Kim, Jun Ho (Korea)

kwalifikacja punktowa zakończona

classic physique

zakwalifikowani:
Danny Hester (USA)
Darrem Charles (Trinidad)
Stan McQuay (USA)
Arash Rahbar (USA)
Shavis Higa (USA)
Omar Bautista (USA)
R.D. Caldwell (USA)
Matt Pattison (USA)
Breon Ansley (USA)
Terrence Ruffin (USA)
Sadik Hadzovic (USA) * przejście z men’s physique, gdzie posiadał kwalifikacje nie wymaga startu w classic
Robert Timms (USA)

klasyfikacja punktowa:
Sean Harley (USA), 12
A.J. Shukoori (Canada), 10
Jonathan Sebastian (USA), 10
Ko Chandetka (USA), 9
Axel Alvarez (USA), 8
Derik Farnsworth (USA), 8
Darnell Ferguson (USA), 7
Antonio Mitchell (USA), 7
Daron Lytle (USA), 6
Devon Lindner (USA), 4
Frank Same (USA), 4
Robert Johnson (USA), 4
Pierre Vuala (USA), 3
Javier Martinez (Canada), 3
Rick Canamar (USA), 3
Ali Najafian (Canada), 3
Elvernie McGhee (USA), 3
Lorenzo Jones (USA), 3
Jason Amato (USA), 2
Victor Prisk (USA), 2
Ty Pope (USA), 2
Santiago Aragon (USA), 2
William Gregory (USA), 2
Frank Griffin (USA), 2
Saiid Tejan-Kamara (USA), 2
Bennett Streets (USA), 2
Murat Demir (Germany), 1
Frank Garrott Coelho (USA), 1
Jean Walkins Louis (USA), 1
John Arendsz (Aruba), 1
Kelly Burke (USA), 1

men’s physique

zakwalifikowani:
Jeremy Buendia (USA)
Sadik Hadzovic (USA)
Jason Poston (USA)
Ryan Terry (UK)
Brandon Hendrickson (USA)
Anton Antipov (USA)
Patrick Fulgham (USA)
Denis Gusev (Russia)
Tory Woodward (USA)
Scott Crowe (New Zealand)
Ryan John Baptiste (UK)
James Hurst (USA)
Kai Spencer (USA)
Andre Ferguson (USA)
Fawad Ahadi (New Zealand)
Freddy Naidu (USA)
Joseph Lee (USA)
Matthew Acton (USA)
Jeremy Potvin (USA)
George Brown (USA)
Ayra Saffaie (USA)
Jeff Seid (USA)
Jeremy Coleman (USA)
Michael Ferguson (USA)
Chase Savoie (USA)
Jeph Gabriel (USA)
Ernest Flowers (USA)
Felipe Franco (Brasil)
Mike Balan (USA)
Dean Balabis (USA)
Jared Goodrich (USA)
Otis Hooper (USA)
Diogo Montenegro (Brasil)
Jacques Lewis (USA)

klasyfikacja punktowa:
Goebanny Paula (USA), 13
Ryan Hinton (USA), 12
Xavisus Gayden (USA), 12
Logan Franklin (USA), 12
Robin Balogh (Hungary), 11
Tristan Murray (USA), 11
Antoine Weatherspoon (USA), 11
Tonnell Rodrigue (USA), 10
Andre Adams (USA), 8
Carlo Antonio Perez Gonzalez (Mexico), 8
Scott Dennis (USA), 8
Michael Mperey (USA), 8
Michael Bevins (USA), 8
Laquan Jones (USA), 7
Daushon McGregor (Canada), 7
Brett Kahn (USA), 7
T.A. Martin (USA), 6
James Cant (Australia), 6
David Thorpe (USA), 6
Jake Alvarez (USA), 6
Matt Mugford (USA), 6
Jousef Al-Sabhan (Canada), 5
Raymond Akinlosotu (USA), 5
Sam Andrews (New Zealand), 4
Kurt Dell (New Zealand), 4
Alex Woodson (USA), 4
Jonny Bernstein (USA), 3
Jeremy Tevaga (New Zealand), 3
Ahmad DeGuzman (USA), 3
Henry James (USA), 3
Gerardo Gabriel (USA), 3
Thomas Canepa (USA), 3
Tony Duong (USA), 3
Bax Rysaac (USA), 3
Charlie Francis (UK), 3
Mirko Maras (Canada), 3
Coty Hart (USA), 3
Chris Freeman (USA), 3
Jermaine Ward (USA), 3
Brian Epstein (USA), 2
Michael Anderson (USA), 2
Jean Walkins Louis (USA), 2
***** Demir (Germany), 2
Sly Hardy (USA), 2
Alexander Myrvold (Norway), 2
Antoine Williams (USA), 2
Joe Cantu (USA), 2
Andre Smith (USA), 2
Caio Pannain (Brasil), 2
Nelson Rodrigues (Portugal), 2
Raymond Edmonds (USA), 2
Leon McCall (USA), 2
Suraqah Shabazz (USA), 2
Otto Montgomery (USA), 2
Frank Hamilton (USA), 1
John Nguyen (USA), 1
Phillip Blow (USA), 1
Marco Achille Gandolfi Vannini (Italy), 1
Stanislas de Longeaux (USA), 1
Michael Ramirez (USA), 1
Khali Quartey (USA), 1
Jacques Dalce (USA), 1
Benyamin Jahromi (Iran), 1
Maurice Arthur (Barbados), 1
Jared Thompson (USA), 1
Long Wu (China), 1
Hygor Ponchet (Brasil), 1

fitness

zakwalifikowane:
Oksana Grishina (Russia)
Tanji Johnson (USA)
Myriam Capes (Canada)
Regiane Da Silva (Germany)
Bethany Wagner (USA)
Ariel Khadr (USA)
Fiona Harris (Canada)
Dominique Matthews (Canada)
Rebecca Sizemore (USA)
Marta Aguiar (Uruguay)

klasyfikacja punktowa:
Whitney Jones (USA), 20
Aurika Tyrgale (Russia), 9
Ryall Graber (Canada), 8
Jeanine Taddeo (USA), 8
Derina Wilson (USA), 6
Kristine Duba (USA), 6
Stacy Dawn (USA), 5
Piia Pajunen (Finland), 3
Alevtyna Titarenko (USA), 3
Chika Aluka (Nigeria), 3
Giorgia Foroni (Italy), 2
Sara Kovach (USA), 2
Kim Scoffins (Canada), 2
Debbie Clarke (Canada), 1
Nicolette Spencer (USA), 1
Aspen Bunyak (USA), 1

figure

zakwalifikowane:
Latorya Watts (USA)
Nicole Wilkins (USA)
Candice Lewis-Carter (USA)
Camala Rodriguez-McClure (USA)
Candice Keene (USA)
Carolyn Hudson-Harris (USA)
Kati Alander (Finland)
Gennifer Strobo (USA)
Christina Woodward (USA)
Adela Ondrejovicova (Slovakia)
Myra Rogers (New Zealand)
Ivana Ivusic (USA)
Carly Starling-Horrell (USA)
Cydney Gillon (USA)
Cassandra Carpenter (USA)
Brittany Campbell (USA)
Nadia Wyatt (USA)
Maria Luisa Baeza Diaz (USA)
Swann DeLaRosa (USA)
Sarah Sweeney (USA)
Vera Mallet (USA)
Stephanie Hammermeister (USA)
Sara Ard (USA)
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
Sandra Grajales Romero (Mexico)
Karina Grau (Paraguay)
Jennifer Taylor (USA)

klasyfikacja punktowa:

Allison Frahn (USA), 12
Natalia Abraham Coelho (USA), 12
Georgina Lona (Mexico), 11
Krista Dunn (USA), 10
Bojana Vasiljevic (Serbia), 10
Veronica Gallego Garcia (Spain), 7
Sharmane Williams (USA), 7
Kim Clark (USA), 6
Solina Hong Blakeney (USA), 6
Shalako Bradberry (USA), 5
Andrea Pollard (USA), 5
Sasha Brown (USA), 5
Tamika Irvin (USA), 5
Julie Mayer (USA), 4
Megan Wyble (USA), 4
Amanda Doherty (Australia), 4
Julie Peterson (Canada), 4
Megan Olson (USA), 4
Azaria Glaim (Canada), 4
Marlissa Jordan (USA), 4
Wendy Fortino (USA), 4
Karen Noorlun (USA), 4
Andrea Calhoun (USA), 3
Anniken Froyslie (Norway), 3
Yvette Brown (Australia), 3
Danielle Kifer (USA), 3
Monique Terry (USA), 3
Laurelle Martineau (USA), 3
Janaina Ferreira (Brasil), 3
Melissa Bumstead (Canada), 3
Lauren Valentino (USA), 2
Lorena Cozza (Italy), 2
Asher Prior (Australia), 2
Angie LeMay (USA), 2
Elena Kirshchina (Russia), 2
Melanie Noel (Canada), 2
Christine Watson (USA), 2
Jennifer Van Zant (USA), 1
Maria Garcia (Spain), 1
Idalia Molina (USA), 1
Maggie Cambronero (USA), 1
Susetty Tabash (Costa Rico), 1
Mayla Ash (USA), 1
Tina Nguyen (USA), 1
Ashley Losee (USA), 1
Emily Zelinka (Canada), 1
Josie Zamora (USA), 1

bikini:

zakwalifikowane:
Ashley Kaltwasser (USA)
Janet Layug (USA)
Courtney King (USA)
India Paulino (USA)
Stacey Alexander (USA)
Michelle Sylvia (USA)
Romina Basualdo (Argentina)
Sara Back (Finland)
Narmin Assria (USA)
Iveth Carreon (Mexico)
Egle Eller Nabi (Estonia)
Breena Martinez (USA)
Margret Knarr (Iceland)
Sheena Jayne Martin (New Zealand)
Alyssa Germeroth (USA)
Brittany Taylor (USA)
Catherine Radulic (USA)
Angelica Teixeira (USA)
Tatiana Debique (USA)
Bianca Berry (USA)
Nina Ross (UK)
Mylien Nguyen (USA)
Jennifer Ronzitti (USA)
Whitney Wiser (USA)
Cori Baker (USA)
Valeria Ammirato (Germany)
Ruth Jean (USA)
Tiffany Urrea (USA)
Lacey DeLuca (USA)
Cynthia Benoit (Canada)
Sarah James Brown (USA)
Dayna Maleton (USA)
Vicki Counts (USA)
Noy Alexander (USA)
Karene Gonzalez (USA)
Casey Samsel (USA)
Natoshia Coleman (USA)
Ekaterina Shokhina (Russia) * zwyciężczyni overall na Olympia Amateur World 2016

klasyfikacja punktowa:
Justine Munro (Canada), 20
Lauren Irick (USA), 18
Jamie Del Angel (USA), 16
Marcia Goncalves (Brasil), 13
Francesca Lauren (USA), 12
Adrienne Crenshaw (USA), 11
Adriana Hill (USA), 9
Vladimira Krasova (Czech Republic), 9
Angie Garcia (USA), 9
Jessica Lynn (USA), 8
Noemi Olah (Hungary), 7
Caryn Paolini (USA), 7
Christine Fjaere (Norway), 6
Marites Miller (USA), 6
Janelle Saitone-McGuire (USA), 6
Amber Callahan (USA), 6
Marissa Rivero (USA), 5
Cristina Ortiz (USA), 5
Elisangela Angell (Brasil), 5
Taylor Rhodenbraugh (USA), 5
Alzira Rodriguez (USA), 5
Beth Transue (USA), 5
Mariana Santos (USA), 5
Tiffany English (USA), 5
Angela Okon (USA), 4
Inge Moeller (Argentina), 4
Heidi Carlsen (USA), 4
Christie Marquez (USA), 4
Anya Ells (Canada), 4
Rachelle DeJean (USA), 4
Lucy Kim (Canada), 4
Angela Marquez (USA), 3
Sandra Jokic (Norway), 3
Tawna Eubanks (USA), 3
Ashley Gaines (USA), 3
Jessica Renee (USA), 3
Ashley Kiyonaga (USA), 3
Kenea Yancey (USA), 3
Jaana Malytcheva (Finland), 3
Jana Dobos Majernikova (Slovakia), 3
Camile Periat (USA), 3
Evelyn Mihaly (Canada), 3
Lorena Bucio (Mexico), 3
Anna Kiseleva (Russia), 2
Chanan Siglock (USA), 2
Lea Beaumont (USA), 2
Diana Salamon (Hungary), 2
Michelle Mein (USA), 2
Taylor Anderson (USA), 2
Amber Crowder (USA), 2
Harriet Davis (USA), 2
Yarishna Ayala (Puerto Rico), 2
Beth Quick (USA), 2
Katlyn Watson (Canada), 2
Adrienne Ochoa (USA), 2
Sarah Pearce (USA), 2
Alla Semenova (Ukraine), 1
Liana Moroz (Russia), 1
Kate Abate (USA), 1
Heather Scofield (UK), 1
Amber Crenshaw (USA), 1
Lindsay Pinsonneault (Canada), 1
Lisa Asuncion (USA), 1
Karina Skowronska (UK), 1
Samantha Maycock (USA), 1
Yana Kuznetsova (Russia), 1
Gigi Amurao (USA), 1
Megan Gillis (USA), 1
Jasmine Williams (USA), 1
Juliana Dantas (Brasil), 1
Sayori Torres (Brasil), 1

women’s physique:

zakwalifikowane:
Juliana Malacarne (Brasil)
Kira Neuman (USA)
Tycie Coppett (USA)
Danielle Reardon (USA)
Autumn Swansen (USA)
Susan Marie Smith (USA)
Jessica Gaines (USA)
Erika Kikuchi (USA)
Melissa Pearo (USA)
Sheronica Henton (USA)
Jennifer Robinson (USA)
Candrea Judd-Adams (USA)
Frances Mendez (USA)
Shanique Grant (USA) * nie bierze udziału w zawodach
Branka Njegovec (Croatia)
Asha Hadley (USA)
Antoinette Downie (Barbados)
Michaela Aycock (USA)
Heather Grace (USA)
Dianne Brown (USA)
Anne Luise Freitas (Brasil)
Rosanna Harte (UK)
Jamie Nicole Pinder (USA)
Mindi O’Brien (Canada)
Rosela Joseph (USA)
Gloria Faulls (USA)
Stacey Norris (USA)

klasyfikacja punktowa:
Tamee Marie (USA), 13
Vicki Diaz (USA), 13
Jackyn Abrams (USA), 10
Rachel Baker (USA), 10
La’Drissa Bonivel (USA), 8
Erica Blockman (USA), 8
Jennifer Jaques Conn (USA), 7
Jodi Miller (USA), 7
Tamara Qureshi (Canada), 6
Patricia Mello (Brasil), 6
Yeon Woo Jhi (Korea), 5
Joanna Romano Cano (Spain), 5
Eleonora Dobrinina (Canada), 5
Kat Secor (USA), 4
Brooke Walker (USA), 4
Paloma Parra (Spain), 4
Lise Thexton (Canada), 4
Lisa Stark (USA), 4
Leonie Rose (USA), 3
Jennifer Hernandez (USA), 3
Jana Stockelova (Czech Republic), 3
Jodi Boam (Canada), 3
Tracy Hess (USA), 3
Debby Givenrod (USA), 3
Geraldine Morgan (Chile), 3
Caroline Guame (France), 3
B Barnett (USA), 3
Valeria Garcia Giovanoli (USA), 2
Ester Parisi (Italy), 2
Donna McGinn (USA), 2
Lynn Reif (USA), 2
Andrea Ketterman (USA), 2
Ky Lima (USA), 2
Casey Stone (USA), 2
Tara Ostafichuk (Canada), 2
Bonny Priest (USA), 2
Sarah Fechter (USA), 2
Trish Wood (USA), 2
Mi Hyun Jung (Korea), 2
Rocio Guillen (USA), 2
Sara Hurrle (USA), 2
Angel Saucier (USA), 1
Marcia Simmons (USA), 1
Jaquita Person-Taylor (USA), 1
Anne Marie Kam (USA), 1
Cassandra Floyd (USA), 1
Leah Sohn (USA), 1
Tonya Hooker (USA), 1
Minna Pajulahti (Finland), 1
Shae Queen (USA), 1
Daniely Castilho (Brasil), 1
Lorena Inarra Duque (Spain), 1
Jeni Briscoe (Canada), 1
Billie Cavalier (USA), 1
Claudia de Leon (Mexico), 1
Carmen Tochenick (Canada), 1
Indrell Thomas (USA), 1
Tomefafa Ameko (USA), 1

żywnośc dietetyczna

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału