Sport & Fitness Days – Power Fit Expo

Podczas targów odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą firm i podmiotów branży sportowej działających w Polsce, ale też prowadzących swoją działalność na całym świecie. Wśród wystawców znalazły się marki z zagranicy, Polski i Opolszczyzny.
Uzupełnieniem oferty wystawców był bardzo bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Liczne szkolenia, warsztaty, spotkania z gwiazdami sportu, pokazy i zawody spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. W związku z tym Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu postanowiło o podjęciu się organizacji drugiej edycji targów sportowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zarówno gości jak i wystawców zmienia się nazwa oraz uszczegóławia tematyka imprezy. Nowa nazwa to „Sport & Fitness Days – Power Fit Expo”, a zakres branżowy obejmie sporty siłowe, sylwetkowe, wytrzymałościowe, sztuki walki, zdrowe odżywianie i suplementację oraz fitness. Miejsce i termin pozostają niezmienione – ostatni weekend maja 2015 – Opole.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *