UCZESTNICTWO W ARNOLD CLASSIC EUROPE

KOMUNIKAT PZKFiTS 7/2016

UCZESTNICTWO W ARNOLD CLASSIC EUROPE

Zawodnicy i zawodniczki sami organizują swoją podróż do Barcelony i z powrotem oraz rezerwują hotele we własnym zakresie.

WPISOWE

Wpisowe wynosi 150 EUR. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki zakwalifikowani do reprezentacji Polski na Arnold Classic Europe 2016 muszą wpłacić wpisowe:

– Albo przez stronę internetową IFBB, klikając na górnej zakładce CONTESTS > COMPETITION REGISTRATION i pod logo ARNOLD CLASSIC EUROPE 2016 > BUY NOW. Wtedy ukaże się okienko do wypełnienia. Płatność albo przez PayPal (trzeba mieć swoje konto) albo kartą kredytową (jak w sklepach internetowych)

– Albo na miejscu, podczas weryfikacji, co zabiera więcej czasu, bo trzeba stać w dodatkowej kolejce.

Zawodnicy chcący startować w drugiej kategorii (juniorzy lub weterani w seniorach lub fit-model w bikini) dopłacają 50 EUR.

Opłata (30 EUR) za wykup lub aktualizację Licencji Zawodnika (IFBB International Card) jest wnoszona indywidualnie podczas weryfikacji. Kto jeszcze nie posiada Licencji, powinien mieć ze sobą zdjęcie paszportowe.

Na weryfikacji każdy z zawodników otrzyma opaskę na nadgarstek (wristband), która jest wstępem na halę targową i na zawody. Trzeba ja nosić przez cały czas trwania imprezy.


MIEJSCE ZAWODÓW
Tegoroczne zawody Arnold Classic Europe odbędą się w nowej lokalizacji: Fira Gran Via w Barcelonie – jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów wystawienniczych w Europie. Nasze konkurencje będą rozgrywane w Hali nr 2 o powierzchni 32 000 m2.

Adres obiektu:

Fira de Barcelona

Recinto de Gran Via

Av. Joan Carles I, 64

08908 L´Hospitalet de Llobregat

Barcelona

Spain

Dojazd z lotniska „El Prat” w Barcelonie:

Szosą C-31:12 km

Metro: Line L-9 Sud (stacje „Fira” lub „Europa/Fira”)

TMB Bus: Line 46 (przystanek „Pl. Europa” )

Taxi

Zakwaterowanie: na własną rękę, ale organizatorzy podpisali umowę z agencją Turystyczną American Express GBT, która ma oferować hotele po dobrych cenach, także przeloty i transport lokalny. Adres kontaktowy: [email protected]

Zawody: W piątek sesje będą rozgrywane równolegle na dwóch scenach: PRO STAGE (sala widowiskowa) oraz EXPO STAGE (scena zbudowana na targach). Prosimy o uważną lekturę programu (Running Order), aby nie pomylić scen i przygotować się na czas.

Większość kategorii rozgrywana jest w jednym bloku: półfinały i finały, ale kategorie z tej samej konkurencji bywają porozrzucane na różne dni i sceny. Trzeba tego pilnować.

WERYFIKACJA

Weryfikacja będzie prowadzona w czwartek, 22.09.2016, w godz. 10:00 – 20:00 w Hali nr 2 (miejsce zawodów). Zawodnicy zgłaszają się na weryfikację sami, w zależności od czasu przybycia do Barcelony. Weryfikację będą prowadzili polscy sędziowie: Jan Lewandowski i Arkadiusz Kempiński. Na weryfikację trzeba zabrać strój startowy, Licencję Zawodnika IFBB oraz Paszport, a także płytę CD z nagraniem do programu dowolnego. Nagranie nie może zawierać wulgarnych i obraźliwych tekstów.

Jeśli ktoś nie ma Licencji IFBB musi mieć ze sobą dodatkowe 30 EUR na jej opłacenie lub na jej odnowienie (jeśli w tym roku jeszcze nie startował na zawodach międzynarodowych IFBB).

PROGRAM IMPREZY w załączeniu

Lista zawodników zgłoszonych do reprezentacji Polski na Arnold Cassic Europe (stan na dzień 12.09.2016, godz. 10:00):

Competitor’s
1 Given NAME + 1 Family NAME

CATEGORY

IFBB IC or PASSPORT NR

1

Agnieszka Cieciora

Bikini Fitness -163 cm

2

Renata Nowak

Bikini Fitness +172 cm

3

Jacek Ratusznik

Classic Bodybuilding +180 cm

4

Konrad Jachimowicz

Men’s Physique -181 cm

5

Daniel Myszkowski

Men’s Physique -170 cm

6

Michał Grygowicz

Men’s Physique -178 cm

7

Katarzyna Dudek

Bodyfitness -168 cm

8

Miron Heinze

Junior Men Bodybuilding open

9

Olaf Cierzniewski

Junior Men Bodybuilding open

10

Rafał Filipczuk

Men BB up to 90 kg

11

Mateusz Szafran

Classic Bodybuilding -180 cm

12

Anna Kisielewicz

Bikini masters

13

Paula Mocior

Bikini -160 cm

14

Weronika Kurek

Bikini -169 cm

15

Justyna Soja

Bikini +172 cm

16

Jacek Kramek

Men’s Physique +184 cm

17

Jacek Patorski

Classic Bodybuilding +180 cm

18

Svitlana Nymyrovska

Bikini +172 cm

19

Malgorzata Galkowska

Women’s Fit-model open

Jeśli jeszcze ktoś zdecydowałby się na start, proszę o informację do godz. 20:00 (12.09.2016 – poniedziałek) na adres: [email protected]

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *