Chirs Bumstead o swojej słabszej formie podczas Olympii 2018

Bycie profesjonalnym kulturystą nie jest łatwe. Musisz porzucić wszystko inne, zapomnieć o swoim ulubionym jedzeniu, żyć jak robot. A jeśli chodzi o problemy zdrowotne, nigdy nie wiadomo, kiedy to się stanie. W pewnym momencie jesteś na szczycie świata, a  kolejnego dnia pukasz do drzwi piekła. Mistrz Classic Physique  Chris Bumstead  poczuł to, gdy znalazł się w szpitalu!

Chirs Bumstead zrobił wrażenie na publiczności  i sędziach podczas swojej pierwszej Olympii w 2017 roku, zajął drugie miejsce w kategorii Classic Physique. Ten sam wynik powtórzył  w 2018 r. mimo, że nie wszedł  na scenę w szczytowej formie. Był nieco mniejszy niż w zeszłym roku, był też mniej ostry. Wielu zastanawiało się, dlaczego tak się stało?

Teraz wiemy, że został  hospitalizowany z powodu ogromnego zatrzymania wody. Spędził trzy noce na pogotowiu czekając na wynik. Było dla niego bardzo stresujące. Chris otrzymał silne leki moczopędne ponieważ lekarze zdali sobie sprawę, że to problem z jego nerkami. Niestety takie jest ryzyko bycia zawodowym kulturystą.

Bumstead powiedział…

„Jeśli zauważysz, że coś dzieje się z twoim ciałem, zwłaszcza jeśli jesteś kulturystą i przeszedłeś przez wiele rzeczy, rób regularne kontrole. Rób regularne badania krwi, poproś o badanie moczu, regularnie odwiedzaj  lekarza „.

Niżej cała historia, którą opowiedział przed kamerą.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *