Chirs Bumstead o swojej słabszej formie podczas Olympii 2018

Bycie profesjonalnym kulturystą nie jest łatwe. Musisz porzucić wszystko inne, zapomnieć o swoim ulubionym jedzeniu, żyć jak robot. A jeśli chodzi o problemy zdrowotne, nigdy nie wiadomo, kiedy to się stanie. W pewnym momencie jesteś na szczycie świata, a  kolejnego dnia pukasz do drzwi piekła. Mistrz Classic Physique  Chris Bumstead  poczuł to, gdy znalazł się w szpitalu!

Chirs Bumstead zrobił wrażenie na publiczności  i sędziach podczas swojej pierwszej Olympii w 2017 roku, zajął drugie miejsce w kategorii Classic Physique. Ten sam wynik powtórzył  w 2018 r. mimo, że nie wszedł  na scenę w szczytowej formie. Był nieco mniejszy niż w zeszłym roku, był też mniej ostry. Wielu zastanawiało się, dlaczego tak się stało?

Teraz wiemy, że został  hospitalizowany z powodu ogromnego zatrzymania wody. Spędził trzy noce na pogotowiu czekając na wynik. Było dla niego bardzo stresujące. Chris otrzymał silne leki moczopędne ponieważ lekarze zdali sobie sprawę, że to problem z jego nerkami. Niestety takie jest ryzyko bycia zawodowym kulturystą.

Bumstead powiedział…

“Jeśli zauważysz, że coś dzieje się z twoim ciałem, zwłaszcza jeśli jesteś kulturystą i przeszedłeś przez wiele rzeczy, rób regularne kontrole. Rób regularne badania krwi, poproś o badanie moczu, regularnie odwiedzaj  lekarza “.

Niżej cała historia, którą opowiedział przed kamerą.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *