Synthol

Opis i sposób działania

Synthol został wynaleziony w latach 80’tych. Jest olejem w zastrzykach z domieszką środka przeciwbólowego i alkoholu wstrzykiwanym bezpośrednio w wybrane partie mięśniowe. Synthol nie ma ani właściwości anabolicznych ani androgennych. Jedynym widocznym efektem podawania Synthol’u jest wzrost objętości mięśnia.

Wiele lat temu zaczęto praktykować przyjmowanie Synthol’u w celu poprawy tych partii mięśniowych, które sprawiają ich właścicielom największe kłopoty w kierunku ich rozbudowy. Jednak należy zaznaczyć, iż wzrost mięśnia przy użyciu Synthol’u w niczym nie przypomina mięśnia na jakim zależy każdemu uprawiającemu kulturystykę. Mięsień wygląda jak bezkształtna bryła pozbawiona jakiegokolwiek zarysu i wyglądu.

Podawanie Synthol’u wiąże się z wieloma działaniami ubocznymi. Mogą wystąpić przede wszystkim ropnie, infekcje, uszkodzenia nerwów, przewlekłe bóle, miejscowy paraliż. Oczywiście w przypadku złego podawania i przedostania się oleju do układu krwionośnego może wystąpić zator płucny i zawał.

Dawkowanie

Synthol podaje się bezpośrednio w partie mięśniowe, które stosujący chce poddać miejscowemu wzrostowi. Iniekcje wykonuje się głęboko w mięsień. Rozpiętość dawek ma charakter piramidalny – czyli z tygodnia na tydzień zwiększa się dawkę wstrzykiwanego oleju. Należy przy tym uważać aby równomiernie aplikować olej. Okres stosowania wynosi od 3-4 tygodni do nawet 2-3 miesięcy.

Odstawianie

Nie ma specjalnego sposobu odstawiania środka.

Dostępność

Niska.

Zdjęcia

Chwilowo niedostępne.

Jednak proponuję obejrzeć efekty podawania Syntholu:

Aby obejrzeć efekty podawania Synthol’u kliknij TUTAJ
Aby obejrzeć efekty podawania Synthol’u kliknij TUTAJ

Jak widać z kulturystyką ani nawet z dobrym gustem nie ma to nic wspólnego.

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *