Synthol

Opis i sposób działania

Synthol został wynaleziony w latach 80’tych. Jest olejem w zastrzykach z domieszką środka przeciwbólowego i alkoholu wstrzykiwanym bezpośrednio w wybrane partie mięśniowe. Synthol nie ma ani właściwości anabolicznych ani androgennych. Jedynym widocznym efektem podawania Synthol’u jest wzrost objętości mięśnia.

Wiele lat temu zaczęto praktykować przyjmowanie Synthol’u w celu poprawy tych partii mięśniowych, które sprawiają ich właścicielom największe kłopoty w kierunku ich rozbudowy. Jednak należy zaznaczyć, iż wzrost mięśnia przy użyciu Synthol’u w niczym nie przypomina mięśnia na jakim zależy każdemu uprawiającemu kulturystykę. Mięsień wygląda jak bezkształtna bryła pozbawiona jakiegokolwiek zarysu i wyglądu.

Podawanie Synthol’u wiąże się z wieloma działaniami ubocznymi. Mogą wystąpić przede wszystkim ropnie, infekcje, uszkodzenia nerwów, przewlekłe bóle, miejscowy paraliż. Oczywiście w przypadku złego podawania i przedostania się oleju do układu krwionośnego może wystąpić zator płucny i zawał.

Dawkowanie

Synthol podaje się bezpośrednio w partie mięśniowe, które stosujący chce poddać miejscowemu wzrostowi. Iniekcje wykonuje się głęboko w mięsień. Rozpiętość dawek ma charakter piramidalny – czyli z tygodnia na tydzień zwiększa się dawkę wstrzykiwanego oleju. Należy przy tym uważać aby równomiernie aplikować olej. Okres stosowania wynosi od 3-4 tygodni do nawet 2-3 miesięcy.

Odstawianie

Nie ma specjalnego sposobu odstawiania środka.

Dostępność

Niska.

Zdjęcia

Chwilowo niedostępne.

Jednak proponuję obejrzeć efekty podawania Syntholu:

Aby obejrzeć efekty podawania Synthol’u kliknij TUTAJ
Aby obejrzeć efekty podawania Synthol’u kliknij TUTAJ

Jak widać z kulturystyką ani nawet z dobrym gustem nie ma to nic wspólnego.

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *