Testosterone Propionate

proppc2

Opis i sposób działania

Testosterone Propionate jest estrem o krótkim okresie działania, dzięki czemu jego działanie może się już rozpocząć już po pierwszej iniekcji. Testosteron Propionat najczęściej stosowany jest w okresie ostatnich szlifów przed zawodami lub w cyklach na rzeźbę niż w okresie budowania wielkiej masy – w tym celu wybiera się raczej długą formę testosteronu.

Jako, że Testosteron Propionat jest krótkim estrem powoduje mniejszą retencję wody w organiźmie, rzadziej też jest przyczyną ginekomastii. Wszystkie typowe dla testosteronu skutki uboczne w przypadku formy krótko działającej mają mniejszy wymiar.

Mankamentem stosowania tej formy testosteronu są częste iniekcje. Szczególnie dotkliwie odbija się to na nowicjuszach, gdyż podawanie go co drugi dzień staje się dla nich prawdziwą męką.

Testosteron Propionat może być łączony z prawie każdym środkiem – czy to na masę czy na rzeźbę. Znakomicie sprawdza się również jako „kick-starter” oraz środek na zakończenie cyklu w celu łagodnego zejścia.

Dawkowanie

Testosteron Propionat stosuje się w różnych dawkach w zależności od celu cyklu i zaawansowania stosującego. Początkujący stosują go w dawce 50-75mg/e2d, średniozaawansowani w dawce 75-100mg/e2d, a zaawansowani w dawkach minimum 100mg/ed bądź 200mg/e2d. Zazwyczaj stosuje się go przez okres od 6-8 a nawet do 12-16 tygodni.

Odstawianie

Na PCT stosowany jest Clomid, Nolvadex oraz w przypadku zmniejszenia jąder HCG.

Dostępność

Bardzo dobra.

Zdjęcia

proppc2.JPG  proppharm2.JPG  ap15ml.JPG

testolic.JPG   prop10mlap.JPG

propmt.JPG  propmt100mg.JPG  propbp.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

2 thoughts on “Testosterone Propionate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *