Testosterone Isobutyras

aqua

Opis i sposób działania

Testosterone Isobutyras to bez estrowa czysta forma testosteronu pod postacią kryształków zawieszonych w roztworze wodnym. Testosteron rozpuszczalny w wodzie był pierwszym sterydem w zastrzyku. Wyróżnia go prawie natychmiastowe działanie. Uważany jest za najsilniejszy preparat testosteronowy.

Z racji swego bardzo szybkiego działania, które objawia się już po pierwszej iniekcji – w krótkim czasie znacznie zwiększa masę mięśniową oraz siłę. Już po jednej godzinie od iniekcji – można zauważyć pompę, energię, wzmożoną agresję, pewność siebie i libido.

Jako, że prawie natychmiast przedostaje się do krwiobiegu w bardzo dużym stopniu ulega aromatyzacji do estrogenów, zatem Nolvadex wydaje się niezbędny, jeżeli nie chce się doświadczyć ginekomastii i szeregu innych skutków ubocznych wywołanych wysokim poziomem estrogenu.

Z kilku powodów wykorzystywany jest raczej przez zaawansowanych kulturystów. Niesie sporo skutków ubocznych, poza tym, aby był efektywny iniekcje powinny być wykonywane bardzo często – codziennie (nawet 2 x dzień) lub, co drugi dzień – co szczególnie może zrazić młodych i niedoświadczonych zawodników.

W dodatku iniekcje są dość bolesne i trzeba je wykonywać grubą igłą. Jest to środek często używany podczas przygotowań do zawodów. Silnie wzmaga on odkładanie glikogenu w tkance mięśniowej.

Po „obcięciu” w diecie węglowodanów oraz kilku fazach ich ładowania można zyskać niesamowitą twardość, separację oraz pocięcie, szczególnie w połączeniu z nie aromatyzującymi środkami takimi jak Winstrol czy Parabolan. Należy również pamiętać aby wstrząsnąć ampułkę przed iniekcją.

Dawkowanie

Początkującym zawodnikom odradza się stosowanie tego środka. Doświadczone osoby przyjmują Testosteron Suspension w dawkach 50-100mg dziennie. Optymalny okres stosowania to 4 tygodnie, maxymalny do 6 tygodni.

Odstawianie

Testosteron Suspension bardzo szybko i bardzo mocno zaburza gospodarkę hormonalną organizmu, dlatego PCT jest niezbędnym posunięciem. Zazwyczaj stosuje się Clomid, HCG, Nolvadex. Należy ją rozpocząć na ok. dobę po ostatniej iniekcji.

Dostępność

Niska.

Zdjęcia

aqua.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *