Trenbolone

trenaceap

Opis i sposób działania

Trenbolone jest uważany za jeden z najlepszych sterydów zarówno pod względem budowania masy jak i w fazie przygotowań do zawodów. Jest środkiem silnie anabolicznym i silnie androgennym. Jednym słowem środek z górnej półki dla zaawansowanych zawodników.

Tren jest kilka razy bardziej anaboliczny i androgenny niż Testosteron. Jednak przy stosowaniu Parabolnu nie występuje aromatyzacja jak w przypadku stosowania Testosteronu.

Dodatkowo wpływa na wzrost IGF-1 co czyni go jednym z najefektywniejszych sterydów. Mankamentem może być jego toksyczność na nerki / wątrobę oraz bardzo często występujący kaszel podczas jego stosowania.

Lista pozytywnych skutków stosowania Trenu jest dłuższa niż czynników negatywnych. Do pozytywów należą m.in. szybki i trwały wzrost siły oraz masy mięśniowej, niesamowita pompa, wzrost wytrzymałości, redukcja tłuszczu, brak retencji wody podczas stosowania, znakomita twardość oraz definicja mięśnia.

Negatywne skutki to przede wszystkim wzrost agresji, bóle głowy, krwotoki z nosa, przetłuszczająca się skóra, trądzik, przerost prostaty, silne blokowanie układu hormonalnego.

Parabolan najczęściej jest łączony z „suchymi” środkami takimi jak Testosteron Propionat, Winstrol, Oxandrolon, Boldenonem, Masteronem, Primobolanem oraz w cyklach z HGH. Równie dobrze wypada w połączeniu z tak popularnym Metanabolem.

Ci, którym zależy na extremalnym wzroście siły łączą go również z Oxymetholonem czy Halotestinem. Nie należy łączyć go z Nandrolonem gdyż może wystąpić ginekomastia progesteronowa.

Dawkowanie

Wersję acetat przyjmuje się zazwyczaj w dawce 50-100mg dziennie bądź co dwa dni, wersję hexa w podobnych dawkach ale co 2-4 dni ze względu na dłuższy okres półtrwania.

Wysokość dawki należy regulować względem własnego zaawansowania oraz posiadanego stężenia (obecnie występuje kilka stężeń zarówno dla wersji acetat jak i hexa).

Okres stosowania to najczęściej 4-8 tygodni. Tren przeznaczony jest wyłącznie dla zaawansowanych zawodników – amatorzy / początkujący nie powinni po niego sięgać.

Odstawianie

Parabolan silnie blokuje układ hormonalny także PCT należy uwzględnić w końcowej fazie cyklu. Standardem jest HCG, Clomid, Tamoxifen.

Dostępność

Bardzo dobra – zazwyczaj od podziemnych producentów. Bez problemu również można dostać Trenbolone mix, Hexa oraz Enanthat. Jednak Trenbolon należy do środków bardzo często fałszowanych pod względem zawartości.

Zdjęcia

trenbp.JPG  trenaceap.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *