Boldenone Undecylenate

boldap boldfd boldpharm1

Opis i sposób działania

Boldenone Undecylenate jest środkiem używanym w weterynarii, mimo to z dużym powodzeniem stosowany jest w kulturystyce i potocznie nazywany „zwierzakiem”. Wśród zawodników uznawany jest jako jeden z najbezpieczniejszych a zarazem jeden z najbardziej efektywnych anaboliczno-androgennych sterydów domięśniowych.

Ma on wysoki indeks anaboliczny przy niskim indeksie androgenicznym, i często bywa używany jako zamiennik Deca-Durabolinu. Głównym efektem działania Boldenonu jest poprawienie równowagi azotowej, co powoduje zwiększenie syntezy białek w komórkach mięśni. W rezultacie daje to systematyczny przyrost wysokiej jakości mięśni, który utrzymuje się po odstawieniu środka.

Podczas cyklu z użyciem „Bolda”można również zaobserwować wzmożoną stymulację czerwonych krwinek co owocuje dobrym dotlenieniem mięśni – tzw. (pompą), oraz zwiększeniem siły. Steryd ten to jeden z niewielu, który daje tak znakomitą twardość i definicję mięśnia.

Jest to środek zarówno dobry na masę, gdyż znakomicie poprawia apetyt co w połączeniu z wysokim indeksem anabolicznym daje dobre przyrosty masy, jak i rzeźbę – szczególnie przy niskim procencie BF.

Najczęściej łączy się go z Testosteronem propionat, Winstrolem, Parabolanem przy cyklach na rzeźbę, oraz z Testosteronem mix/enanthat i Metanabolem na masę. Najczęstszymi skutkami ubocznymi są nieregularna praca serca, nieregularne tętno, niekiedy duszności.

Przy wyższych dawkach notuje się przetłuszczenie skóry, trądzik, wypadanie włosów.

Dawkowanie

Początkujący przyjmują dawki rzędu 200-300mg tygodniowo z dobrym rezultatem, średnio zaawansowani 400-600mg/tydzień, zaawansowani 800-1000mg/tydzień. Średni okres stosowania to 12-16 tygodni.

Odstawianie

Na PCT powinny złożyć się Clomid, Nolvadex, HCG. Odblok należy rozpocząć na ok 18-21 dni po ostatniej iniekcji z Boldenonu.

Dostępność

Średnia. Prawie każde podziemne laboratorium ma w swojej ofercie Boldenon. Jednak często zdarza się, że nazwa na etykiecie daje złudne poczucie posiadania deklarowanej substancji o danym stężeniu na mililitr.

Zdjęcia

boldfd.JPG  boldpharm1.JPG

boldap.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *