Megestroli Acetas

megacee

Opis i sposób działania

Megestroli Acetas występuje w dwóch formach – tabletek oraz zawiesiny doustnej. W medycynie lek stosowany jest podczas leczenia chorób nowotworowych oraz w celu zwiększenia łaknienia aby nie dochodziło do drastycznego spadku masy ciała podczas trwającego leczenia.

W kulturystyce zastosowanie znalazła głównie forma w zawiesinie, a powody stosowania są tylko dwa. Pierwszy – Megace stosują osoby młode, które jeszcze nie stosowały sterydów traktując go jako substytut saa w celu zdobycia kilku kilogramów masy. Jednak należy wspomnieć, że znaczna część zdobytej wagi to jedynie tkanka tłuszczowa, której później bardzo trudno się pozbyć.

Drugi powód to fakt, iż na sterydach doustnych – np Metanabol & Oxymetholon – niektóre osoby notują spadek łaknienia / brak apetytu (potocznie określając to „zatkaniem”) i dołączają do cyklu Megace w celu ponownego pobudzenia organizmu do przyjmowania regularnych i objętościowo dużych posiłków.

Skutki uboczne na jakie najczęściej narzekają użytkownicy to przede wszystkim: nudności, wymioty, wzdęcia, bóle brzucha, zaparcia, uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, trądzik, nadmierne gromadzenie się tłuszczu oraz wody. Użytkownicy wspominają również o obniżonym libido oraz ginekomastii.

Dawkowanie

Środek przyjmuje się przeważnie według ulotki informacyjnej czyli 400-800mg na dobę z rana lub 2 x dziennie (rano / popołudniu) jednak nie później niż do godziny 16-18.

Odstawianie

Nie jest potrzebne.

Dostępność

Średnia.

Zdjęcia

megacee.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

2 thoughts on “Megestroli Acetas

  1. Dostałam Megace(jakieś 3 lata temu),ponieważ moim priorytetem było nabranie masy-ważyłam 45kg.Rzeczywiście udało sie,w ciągu trzech miesięcy przytyłam prawie 13kg-moja waga wtedy maksymalna po trzech miesiącach to 57kg,z tym, że nigdy w życiu wcześniej czy później tak dużo nie jadłam.Nabrałam ciała-głównie tkanki tłuszczowej,urósł mi tyłek,wszystko prawie poszło w brzuch:) Sam środek przynosi oczekiwany rezultat-apetyt poprawia się niesamowicie.Smakuje dość dobrze-zawiesina ma smak jakby cytrynowy.Objawów niepożądanych nie zauważyłam.Środek jest dostępny w aptece-jego cena na tamten okres to ok300zł,z receptą kilkanaście złotych.

  2. Jeśli chodzi o przyjmowanie, to ja piłam w odpowiednich dawkach około pół godziny przed każdym głównym posiłkiem to jest trzy razy dziennie.Środek nie uzależnia.Stosuje się go przy leczeniach nowotworów oraz w leczeniach anorektyków w celu zwiększenia łaknienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *