MIX

mixsciroxx1

Opis i sposób działania

W ostatnim czasie mieszanki anabolików zyskują na sporej popularności z powodu coraz to szerszej dostępności na rynku. Już wiele podziemnych firm ma w swojej ofercie różne połączenia różnych substancji czynnych.

Oferta jest dość spora zarówno jeśli idzie o wybór środków na fazę anaboliczną jak i na okres robienia definicji. Firmy kierują się rynkiem, a dokładniej zapotrzebowaniem na tego typu mix’y. Występują one zarówno w formie oralnej jak i iniekcyjnej. Rozwiązanie jest dość korzystne, gdyż w 1ml idzie spotkać połączenie od 2 do nawet 5 różnych substancji o różnych stężeniach.

Może jedynie zastanawiać fakt czy kombinacja np 4 różnych substancji w 1ml o dość wysokich stężeniach jest realna. Jednakże użytkownicy potwierdzają działanie tychże mieszanek zarówno 2 różnych substancji jak i 3 czy 5. Ale 100% potwierdzenie realnego stężenia & składu da jedynie wykonana analiza w laboratorium.

Dzięki takim połączeniom użytkownik zyskuje komfort przyjmowania mniejszej ilości zastrzyków, wpuszczania płynu o mniejszej objętości oraz decydujący aspekt – aspekt ekonomiczny. Zakup takiej mieszanki na cykl powiedzmy z 2 różnych substancji czynnych wychodzi korzystniej niż zakup każdej z nich z osobna. Skutki uboczne typowe dla danej substancji czynnej.

Dawkowanie

Dawkowanie dobiera się dopiero wtedy jak się ma w ręce dany mix.

Odstawianie

Jako, że są to typowe środki jedynie w połączeniu stosuje się odpowiednie PCT pod estry zawarte w danej mieszance.

Dostępność

Dobra.

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *