Testosterone Cypionate

Opis i sposób działania

cypiobolap

Testosterone Cypionate jest środkiem bardzo podobnym do Testosteronu Enanthat, a różnica między nimi polega jedynie na tym, że Testosteron Cypionat jest o jeden atom węgla dłuższy niż Enanthat. Różnica ta może wpływać na zwiększoną skłonność do aromatyzacji oraz retencji wody w organizmie, ale w praktyce różnica ta jest nieznaczna.

Cypionat nie jest jeszcze aż tak popularny w Polsce jak Enanthat, ale notuje się zwiększone zainteresowanie użytkowników właśnie tą formą testosteronu. Podobnie jak Enanthat, Cypionat jest silnym środkiem o właściwościach anaboliczno-androgennych. Używany jest w fazie anabolicznej w celu zdobycia siły oraz masy mięśniowej. Użytkownicy najczęściej łączą go z Nandrolonem i Metanabolem.

Skutki uboczne są niemalże identyczne jak w przypadku skutków ubocznych notowanych podczas stosowania Enanthatu, z jedną różnicą. Jako, że Cypionat posiada dłuższy okres półtrwania w organizmie niż Enanthat, skutki uboczne mogą mieć mocniejszy charakter. Jednakże, w praktyce użytkownicy notują jedynie lekko zwiększoną retencję wody, a zmianę formy Enanthat na Cypionat oceniają jako trafioną.

Dawkowanie

Podobnie jak przy dawkowaniu Enanthatu, Cypionat należy dawkować co 5-7 dni. Dawki dobierane są w zależności od zaawansowania i kształtują się w granicach 200-250mg dla początkujących, 300-500mg dla średniozaawansowanych, oraz 500-1000mg i wyższe dla zaawansowanych.

Widoczne działanie ujawnia się podobnie jak przy stosowaniu Enanthatu w około 3 tygodniu stosowania. Okres stosowania uzależniony jest od celu cyklu i zaawansowania zawodnika i kształtuje się w granicach 8-16 tygodni.

Odstawianie

PCT należy rozpocząć ok. 14 dni po ostatniej iniekcji. Zazwyczaj stosuje Clomid, Tamoxifen, HCG.

Dostępność

Bardzo dobra.

Zdjęcia

cypiobolap.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *