Testosterone Enanthate

Opis i sposób działania

prolo

Testosterone Enanthate jest podstawowym środkiem stosowanym w fazie anabolicznej. Jest środkiem, po który sięgają zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy. Jest silnym sterydem o właściwościach anaboliczno-androgennych.

Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi właściwościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu.

Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak Nandrolon i Metanabol. Osoby stosujące Testosteron stają się bardziej pewne, pełne energii, mają chęci i motywację do ciężkiego treningu. Bardzo dobrze wzmaga popęd sexualny. Zdarza się również agresja, wybuchowość, co może rodzić konflikty z innymi osobami.

Skutki uboczne przy rozsądnie umiarkowanych dawkach są mało zauważalne. Głównym problemem jest silna aromatyzacja do estrogenu oraz konwertowanie do DHT. Pojawia się wtedy zazwyczaj wypadanie włosów czy powiększenie prostaty – można temu przeciwdziałać stosując Finasterid.

Innymi skutkami ubocznymi ujawniającymi się przy stosowaniu Testosteronu są – przetłuszczająca się skóra, trądzik, wzmożone owłosienie ciała, podwyższone ciśnienie, ginekomastia, nadmierne magazynowanie wody i tłuszczu.

Dawkowanie

Jako, że czas aktywnego działania Testosteronu Enanthat wynosi 5-7 dni, iniekcje należy wykonywać co 5 bądź 7 dni. Średnia skuteczna dawka dla początkujących to 200-250mg, dla średniozaawansowanych 300-500mg, a dla zaawansowanych 500-1000mg.

Zdarzają się również dawki rzędu 1500-2000mg tygodniowo – ale tak wysokie dawki mogą być stosowane przez zawodników na szczeblu światowym. Widoczny efekt może być zauważalny już w od trzeciego tygodnia.

Natomiast okres stosowania uzależniony jest od zaawansowania i celu cyklu, ale zazwyczaj kształtuje się w granicach 8-16 tygodni.

Testosteron enanthat można również użyć jak „frontload”, czyli w pierwszym tygodniu przyjąć podwójną dawkę tygodniową. Taki sposób działania powoduje szybsze osiągnięcie skutecznego poziomu środka.

Odstawianie

PCT należy rozpocząć ok 14 dni po ostatniej iniekcji. Zazwyczaj stosuje się Clomid, Tamoxifen, HCG.

Dostępność

Bardzo dobra.

Zdjęcia

prolo.JPG  iran2.JPG  enanap.JPG

enanmt.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *