Drostanolone Propionate

masteronap

Opis i sposób działania

Drostanolone Propionate jest silnym androgennym środkiem, który jest pochodną DHT. Przynosi dobre rezultaty przy niskim poziomie tłuszczu. Znakomicie polepsza kształt oraz twardość tkanki mięśniowej, przez co jest jednym z najbardziej pożądanych środków podczas przygotowań do zawodów.

Masterom wykazuje działanie antyestrogenne. Zawodnicy, którzy osiągnęli pewien poziom BF dostawiają do sesji właśnie Masteron celem lepszego przygotowania do zawodów. Podczas jego stosowania ciało traci wodę i tkankę tłuszczową, dzięki czemu muskulatura staje się twardsza, bardziej wyrazista, poprawia się gęstość mięśnia.

Zaletą Masteronu jest niewielka toksyczność dla wątroby, dzięki czemu można go przyjmować dłuższy czas. Nie występuje ginekomastia czy wzrost ciśnienia. Jedynie może wystąpić trądzik, przetłuszczająca się skóra, wzmożone owłosienie przy jednoczesnym wypadaniu włosów z głowy.

Masterom stosuje się jedynie w okresie przedstartowym, dostawiając go do Boldenonu, Winstrolu, Testosteronu propionat, Parabolanu, Oxandrolonu, Primobolanu. Odpowiednia kombinacja środków i odpowiednio zbilansowana dieta spowoduje przyrost najwyższej jakości tkanki mięśniowej.

Dawkowanie

Spotykane dawki to 50-100mg, co 1-2 dni. Okres stosowania oscyluje w granicach 4-8 tygodni.

Odstawianie

PCT powinno się rozpocząć na ok. 2-5 dni po ostatniej iniekcji z Masteronu.

Dostępność

Dobra. Bardzo często brak właściwej substancji.

 

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *