Kulturystyka
SFD

Ethylostrenole

Oceń artykuł:
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)

20021228213140

[block]1[/block]

Opis i sposób działania

Ethylostrenole jest pochodną Nandrolonu. Silabolin charakteryzuje się dobrymi właściwościami anabolicznymi przy niskich właściwościach androgennych.

Środek w niskim stopniu aromatyzacje do estrogenów zatem skutki uboczne takie jak ginekomastia są rzadkością. Podczas jego stosowania zauważa się minimalną retencję wody. Nie jest to środek do budowania potężnej masy jednak daje powolny aczkolwiek trwały przyrost dobrej jakości mięśnia.

Z racji tego iż posiada on słabą aktywność łączenia do receptorów androgenicznych najlepiej go łączyć z takimi środkami jak Testosteron. Jest to środek w miarę bezpieczny. Jeżeli ktoś obawia się skutków ubocznych i nie zależy mu na uzyskaniu potężnej masy to jest to środek dla niego.

Dawkowanie

Przeciętnie stosuje się dawki rzędu 25-100mg co 1-3 w zależności od zaawansowania.

Odstawianie

Mało kto stosuje Silabolin jako jedyny środek w cyklu, dlatego też środki na PCT dobiera się w zależności od innych sterydów użytych w cyklu.

Dostępność

Niska. Zazwyczaj produkcji rosyjskiej.

 

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

plany treningowe

Masz coś do dodania ? Skomentuj!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Najnowsze filmy z naszego kanału