Białko SFD SZTOS – opinie

Odpowiedni poziom białka to jeden z podstawowych elementów dobrze skomponowanej diety, nie tylko osoby aktywnej czy odchudzającej się, ale dla każdego człowieka niezależnie od wieku i płci. Ten wyjątkowy makroskładnik odgrywa kluczową rolę nie tylko w regeneracji czy w budowaniu tkanki mięśniowej, ale jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. (Materiał reklamowy)

Naturalne białko serwatkowe z mleka i innych źródeł 

Głównym źródłem protein są produkty pochodzenia zwierzęcego, czyli mięso, ryby, nabiał i jajka jednak znajdziemy je również w produktach pochodzenia roślinnego, np. soi, soczewicy. Mimo tak różnorodnych możliwości dostarczenia tego makroskładnika wiele osób ma problem z pokryciem zapotrzebowania na białko. Mięso i świeże ryby wymagają odpowiedniej obróbki termicznej, co za tym idzie pewnych umiejętności kulinarnych.

Reklama: Białko Sztos

Białe sery czy tuńczyk z puszki po pewnym czasie potrafią znudzić się i smak tych produktów zaczyna powodować niechęć do posiłku. Jajka dają spory wachlarz możliwości, jednak dostarczają również tłuszczów. Białko roślinne, które jest w soi czy nasionach roślin strączkowych, wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania, ale również poprawnego łączenia z innymi produktami, aby zadbać o odpowiednie pokrycie ilości aminokwasów.

Dieta bogata w białko bez większych umiejętności kulinarnych

Idealnym rozwiązaniem jest wkomponowanie w jadłospis odżywki proteinowej, która może urozmaicić nawet najbardziej rygorystyczną dietę. Takim produktem jest najnowszy suplement marki SFD, czyli SZTOS Białko! Produkt ten składa się z koncentratu białka serwatkowego, czyli protein o wysokiej biodostępności i wartości biologicznej. Zawiera ono wszystkie niezbędne aminokwasy w tym wysoką ilość BCAA i EAA (aminokwasy egzogenne), czyli takich, których organizm sam nie wytwarza i muszą być dostarczane z zewnątrz z pożywieniem. Produkt ten został wzbogacony w dodatek maślanki, dzięki czemu charakteryzuje go wyjątkowy delikatny i aksamitny mleczny smak, który przypomina najpyszniejsze shake, nawet gdy nie użyjemy do jego zrobienia mleka.

SZTOS Białko

To idealne rozwiązanie na uzupełnienie diety w proteiny. Może być stosowany w postaci tradycyjnych koktajli, które można wypić bezpośrednio po ćwiczeniach, w przerwie w szkole czy pracy. Dodatkowo może być on elementem tradycyjnych i bardziej skomplikowanych dań np. owsianki, omletów czy FIT deserów.

Dlaczego mamy opinię że białko SFD jest SZTOS? Bo w ekspresowym tempie dostarczy twojemu organizmowi pełnowartościowe białko, bez marnowania czasu i obawy o smak, ale za to z przyjemnością płynącą z jedzenia.

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *