Testosterone Mix

Opis i sposób działania

Testosterone Mix jest kombinacją zazwyczaj minimum dwóch estrów testosteronu o bardzo różnych stężeniach. Klasycznym i kultowym środkiem z tej grupy jest Omnadren 250 oraz Sustanon 250mg.

Są to preparaty olejowe złożone z 4 różnych estrów testosteronu, które po podaniu domięśniowym wchłaniają się z różną prędkością. Zapewnia to utrzymywanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu.

Testosterone Mix ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości maskulinizujące (androgenne). Jest to kombinacja stosowana wyłącznie w fazie anabolicznej do, której dokłada się zazwyczaj Nandrolon, Boldenon, Metanabol, Oxymetholon oraz Winstrol.

Podczas stosowania w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w organizmie, co może wyrażać się już po kilkutygodniowym stosowaniu obrzękami.

Obrzęki często umiejscawiają się w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie (dłuższy spacer powoduje bardzo dotkliwy ból). Inne działania uboczne to przede wszystkich wzrost ciśnienia tętniczego, przyspieszenia akcji serca, trądzik, wzrost agresji oraz typowe dla testosteronu.

Obecnie podziemne laboratoria specjalizują się w produkcji takich środków aby urozmaicić swoją ofertę. Spotkać można kombinacje mające w składzie nawet 5 różnych estrów testosteronu.

Dawkowanie

Początkujący sięgający po Testosterone Mix przyjmują zazwyczaj 250mg co 5-7 dni, średniozaawansowani 500-750mg tygodniowo, a zaawansowani od 1000mg tygodniowo wzwyż.

Okres stosowania zazwyczaj nie jest krótszy niż 8-10tyg do nawet 16 tygodni.

Odstawianie

W momencie odstawiania środka najczęściej praktykuje się użycie HCG, Clomifen, Nolvadex.

Dostępność

Bardzo dobra.

Zdjęcia

omo1.JPG  suspc.JPG  tmix325.JPG

mixmt.JPG  mixap.JPG

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *