Helios

heliosdb

Opis i sposób działania

Helios (Clenbuterol Hcl 40mcg + Yohimbine Hcl 5,4mg) jest środkiem stosowanym wyłącznie w celu  miejscowego spalania tkanki tłuszczowej w okresie redukcji lub przygotowania do zawodów.

Aby przeczytać n/t Clenbuterolu i jego działania kliknij TUTAJ

Yohimbina natomiast jest substancją, która wiąże i blokuje w organiźmie receptory alfa-2. Wynikiem tego jest produkcja norepinefryny (jest to hormon, który uwalnia kwasy tłuszczowe z tkanki tłuszczowej i przyczynia się do ich spalania, w wyniku czego wydzielane jest ciepło – energia).

Yohimbina podobnie jak Efedryna stymuluje Centralny Układ Nerwowy co może powodować drżenie, poddenerwowanie czy podwyższone tętno. Minusem stosowania Yohimbiny jest spadek siły i ogólne „rozbicie” na treningu. Użytkownicy stosujący Helios potwierdzają ten fakt, iż odczuwają mniejsze zaangażowanie podczas sesji treningowej.

Jednakże Helios to połączenie dwóch substancji, które podawane jednocześnie podskórnie znakomicie się uzupełniają i redukują tkankę tłuszczową. Bardzo często łączony jest z Efedryną bądź T3/T4. Częsty wybór Efedryny spowodowany jest uzuskaniem „kopa” na treningu i lepszym samopoczuciem w ciągu dnia.

Środek ten jest jeszcze mało popularny ze względu na cenę oraz niską dostępność. Użytkownicy częściej sięgają jednak po typową postać Clenbuterolu w formie tabletek. Natomiast Yohimbina jako osobny środek również jest bardzo rzadko żywana w naszym kraju ze względu na niską dostępność.

Dawkowanie

Helios podaje się podskórnie w miejsca w, których chcemy się pozbyć tkanki tłuszczowej. Cykl rozpoczyna się od jednej iniekcji o objętości 0,5ml i kontynuuje tym schematem przez 7 dni. Przez następne 7 dni podaje się dawkę 1ml., po czym robi się 2 tygodnie przerwy i ponownie rozpoczyna wcześniejszy schemat.

Kolejeny mikro-cykl można rozpocząć również od stałej dawki 1ml i kontynuować ją przez 14 dni. Takie mikro-cykle powtarza się aż to uzyskania pożądanego efektu.

Odstawianie

Nie ma specjalnej metody odstawiania środka.

Dostępność

Niska. Zazwyczaj spotykany w butlach 10ml / 25ml / 50ml / 100ml / 200ml.

Zdjęcia

Inne zdjęcia środków z tej grupy znajdziesz w dziale Doping – zdjęcia

Aby wejść na forum kliknij TUTAJ

Udostępnij znajomym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *